• EAT- DRINK - BOWL

  • EAT - DRINK - BOWL

  • ЗЕМЕТЕ ДРУГАР НА БОУЛИНГ

  • Најмодерно опремен билијард

31 Dec

Вести и ивенти

Настани наскоро

Подиум за одлична новогодишна забава! 
Карти во продажба: Bo Bowling - City Mall.
Резервации на: 078500035

 

Facebook

Нашата Facebook страна

Нашата официјална фан страна на фејсбук ќе ве информира за сите новости, настани и сите други информации за Бо Боулинг
facebook.com/BOBowlingSkopje

YOU TUBE канал

ГЛЕДАЈТЕ НЕ НА YOUTUBE

ГЛЕДАЈТЕ НЕ НА  YOUTUBE

ПРИДРУЖИ СЕ

За деца,тинејџери и возрасни


РОДЕНДЕНИ ЗА ДЕЦА И ТИНЕЈЏЕРИ                                                                                                                                                                                                                                                                

Сакате оригинална идеја за прослава на роденден на Вашите деца,која е забавна и лесно остварлива за децата,тогаш дојдете со славеникот или славеничката и нивните другари во БО БОУЛИНГ.Тие ќе уживаат играјќи боулинг,во прекрасната храна и пијалоци или играјќи на најновите музички хитови.А вие може да се опуштите знаејќи дека се задоволни и среќни.Подарок е вклучен за секој славени(к)чка.Најдобро време за прослава е од 12.00-18.00 или 18.00-20.00. 

За деца,тинејџери и возрасни

Коктел мени

НАЈДОБРИТЕ КОКТЕЛИ ВО МК
X
SUBSCRIBE

NEWSLETTER